| samur1 a întrebat:

De ce se tot blochează Facebook pe telefon? Am un HTC destul de bun și rapid, alte aplicații merg bine. Am șters datele, reinstalat aplicația de mai multe ori, degeaba. În noiembrie îl schimb, dar pana atunci... este enervant să tot vad: "Facebook s-a oprit".

Răspuns Câştigător
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Aaaa, nu ai spus asta. De multe ori aplicatiile de tastatura creează probleme. Sterge-o si vezi.

2 răspunsuri:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Salutare!

Eu nu cred ca aplicația este problema. Cred ca are nevoie de mai mult spatiu alocat in telefon. Încearcă să mergi la setări si sa ștergi datele cache. Ai scris ca le-ai sters insa vreau sa ma asigur:

Intra la setări, gaseste storage, apoi cauta internal shared storage si alege optiunea clear cache. De obicei asta rezolva.

| samur1 explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Am făcut asta, este loc suficient, ma gândesc poate folosesc alta tastatură, sa intre în conflict cu alta aplicație!? Mai sap...