| Bionicle a întrebat:

După opinia voastră, care rolul telefoanelor mobile cu dual SIM?

Răspuns Câştigător
| DandG2304 a răspuns:

Telefonul dual SIM te ajuta sa nu cari 2 telefoane dupa tine: serviciu + personal. Sau, cum patisem eu in trecut, aveam 2 abonamente intr-un telefon.

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Este exact ce se aude: dual! Ai un tel personal si unul de serviciu, nu cari 2 tel cu tine, nu-i asa? Ai un tel in ro si unul cat esti in strainatate... etc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa cum ii spune si numele, logic si indubitabil ca sa foloseste 2 simuri

| relian a răspuns:

Care este rolul? Nu are nici un rol, este doar asa pentru naivi, sa nu le spunem prosti laughing
Unia fac, sau scot tot felul de timpenii, sau chestii, uneori bune alteori pur si simplu sa fie acolo, pentru ca clientu sa puna botu ca robotu.
Trebuie sa vina cu ceva nou si unele sunt bagate acolo, sa se arate ca sa venit cu ceva nou.Sa vinda ceva vechi, dar sa para ca e ceva nou.
Cind nu mai ai idei, cand trebui sa mai vinzi ceva, vinzi si gogosi laughing bani sa iasa nu?

| IL0VEDINER0 a răspuns:

Pai eu am un nr pentru firma de pe care raspund oricui iar numarul personal il au doar familia si cei apropiati

| Yurisa a răspuns:

Am un nr de telefon personal pe car eil folosesc pentru whatsapp, prieteni etc. si un nr de telefon pentru serviciu

| Frank51 a răspuns:

Ca să aibă mai multă radiație, logic.

| Ioana06i a răspuns:

La mine nu e cazul, dar mi se pare că au un rol interesant.

| gabicoo a răspuns:

Unul este pentru amantă și celălalt pentru nevasta.