| eueueueueudoareu a întrebat:

FUNDAA! ce sa fac daca mi s-a inchis telefonul si chiar daca e incarcat nu se mai deschide? URGENT AJUTOR

Răspuns Câştigător
| 800max a răspuns:

Daca nu se mai deschide inseamna ca s-a ars placa de baza ori si-a facut update si sa intrerupt si sa brick-uit ori i-ai facut tu ceva. Rezolvare ori te duci cu el la garantie si iti schimba placa de baza ori te duci la un servis GSM si iti scrie flash pe procesor din nou altceva nu cred ca ar avea telefonul!

8 răspunsuri:
| Gabiii97 a răspuns:

Daca mai ai garantie du-te cu el la reparat, singur nu ai ce sa ii faci.
Mi s-a intamplat si mie exact la fel si a trebuit sa il duc la reparat. sad

| alexs99 a răspuns:

Daca telefonul nu se mai deschide incearca sa-l restartezi, daca nu merge du-te cu el la service.

| eueueueueudoareu explică:

Se deschide doar atunci cand se descarca si il incarc...dar trebuie sa astept sa se descarce! oare de ce face asa?(e telefon performant)

| eueueueueudoareu explică (pentru 800max):

Mersi de sfat.s-a inchis odata cand avea 80% si in 6 zile s-a descarcat si am putut sa-l incarc, apoi sa-l deschid. acum s-a inchs cu 100% si de 2 saptamani nu-mi arata ca s-a descarcat ca sa pot sa-l deschid.cat crezi ca mai trebuie sa astept? happy

| Andrei22llllllll a răspuns:

Am un e-boda rainbow v40, si mi s-a inchis cand avea 18 % baterie. L-am bagat la incarcat imi arata ca se incarca dar cand il scot ca sa il pornesc nu vrea. Ce sa fac?

| BloodyLips a răspuns:

La mine se deschide, ok, arata poza aia cu un robotel verde :]], muzicuta cu care se deschide...si gata 0.0 se repeta melodia aia la nesfarsit ..si nu se aprinde! crying si eu nu i-am facut nimic, doar l-am inchis, si cand am vrut sa il aprindcrying nimic..nu mergea.Ce sa fac?

| Reginatran a răspuns:

Acum,trec prin acelasi moment.

| Cojocari_Ion_1999 a răspuns (pentru Reginatran):

Da, am si eu o asemenea situatie, probabil mai gravă. Chiar îmi reinstalez telefonul, dar oricum nu se aprinde, adică rămîne la imaginea de start