| cffc a întrebat:

Hei, cum se numește programul prin care aș putea sămi pozez ecranul la telefon cu android?

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Incearca combinatii intre alea volum up + power sau volum down+ power am2 sa fie apasate in acelasi timp si sa nu apesi un timp foarte lung.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai nevoie de program (depinde de ce telefon ai). La mine tin apasat pe butonul de search si apoi aleg Screenshot

| Snutzy a răspuns:

Trebuie sa existe o functie de screenshot pentru telefon. De obicei la android e butonul de blocare si volum mai mic. Poti cauta pe Google exact pentru modelul tau care este combinatia.

| danutzu96 a răspuns:

Spune ce telefon ai, daca ai Samsung tine apasat pe butonil din mijloc si pe cel de power (amandoua deodata).

| Jianny a răspuns:

Home + lock. adica butonu de inchidere si cel de home. nu iti trebuie program.

| Sandu_Daniel_Dan_1999 a răspuns:

Monect pc remote in iei depe magazin play si trebuie sa-l descarci sp pe pc depe site monect asta are multe abilitazi de ex:poti sa ati alegi abilitatea de joc de ex: daca vrei sa joci counter, need for speed ai acolo obtiunii

| cffc explică (pentru danutzu96):

Telefonul este Lenova

| danutzu96 a răspuns (pentru cffc):

Incearca combinatia de butoane volum up + power sau volum down+ power sa ne zici daca merge happy

| cffc explică (pentru danutzu96):

Dar e fără butoane, senzor.

| danutzu96 a răspuns (pentru cffc):

Nu are nici pe laterale butoane de volum si power
?

| cffc explică (pentru danutzu96):

Pe lateral are.

| cffc explică (pentru danutzu96):

Funcționează dar la telefonul HTC desire 210

| GennJayJay10 a răspuns:

Power+ si butonul de volum acum depinde de ce folosesti.