| Chirodeadavid a întrebat:

Hei! Telefoanele care au 2TB sunt bune?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu te poti lua dupa spatiul de stocare! Oricum la ora actuala toate tel sunt bune dar unele sunt mai bune ca altele.
Deci ca sa stii daca este mai bun cu unul oarecare te iei dupa procesor dar si aici trebuie sa stii cate ceva despre ele si despre memoria ram si le compari. Astea conteaza nu spatiul de stocare! Cu memoria ram e simplu: cu cat mai mult cat atat mai bun! Cu atat te pot ajuta la ce ai intrebat!

| relian a răspuns:

2 Tb nu este mult este foarte mult pentru un telefon.De exemplu cel mai mare iPhone ca spatiu de stocare are 1 Tb.
Tu ce telefon ai cu 2 TB?
Si pentru ce anume iti trebuie asa spatiu de stocare? Eu nici la computer nu am atit am doar 500 gb laughing
Un telefon cu 2 TB te costa ceva banuti.Dar nu spatiul de stocare face un telefon bun sau mai putin bun, astia 2 Tb este ceva gen cum ar fi un magazin, sau depozit, ciata marfa poate sa incapa acolo, asa si TB astia de la telefoane sau PC.

Dar 2 Tb is buni pentru cei care stocheaza pe telefon poze foarte multe, informatii f multe, sa nu fii nevoit sa cumperi spatiu de stocare online, iCloud ala daca ai auzit.
Dar ca functionalitatrea nu poti spune despre un teelfon ca este bun sau mai putin bun doar dupa acest aspect.

Poati sa ai un telefon asa cu 2Tb si sa fie cel mai slab telefon de pe piata.
Ai inteles acum ces astia 2 Tb?