| Albãstriţaxx a întrebat:

Hei TPU:* Ce telefoane imi recomandati intre 5-10 milioane care sa faca poze clare, si de care sa fi multumit laughing) P.S in afara de LG big grin Dau funda :* [scuze categoria]

15 răspunsuri:
| MeandYou123 a răspuns:

Samsung galaxy S3, face poze super frumoase si clare.

| Robert8764 a răspuns:

Nokia 1100

| Albãstriţaxx explică (pentru Robert8764):

Du-te si bateti joc de mata :*

| Soul123 a răspuns:

Buna eu iti recomand cu caldura Nokia n96 are camera de 5mb si 2 blituri deci...e superba.
Eu am un nokia96 si daca esti interesata de un telefon bun lasa-mi un mesaj(e de vanzare sau schimb)

| unknownn a răspuns:

Ia-ti o camera foto bre daca vrei sa faci poze straight face

| Albãstriţaxx explică (pentru unknownn):

Nu am spus ca vreau DOAR sa fac pozewinking am spus sa se faca clare! straight face Si daca poti sa imi dai un sfat util, da-mi, daca nu, NU.

| anonimul29 a răspuns:

In 10 milioae iphone 4s e mai scump big grin

| Soul123 a răspuns:

Baga id kodrin16Hz si vorbim daca esti interesata

| CrazyStrike a răspuns:

Alcatel P110 sau un telefon fix

| Albãstriţaxx explică (pentru CrazyStrike):

Sa ma bei.winking

| dPrB a răspuns:

Incearca Sony Xperia U. Are camera foarte buna!

| Vladutz61097 a răspuns:

Buna. Ti-as recomanda Samsung Galaxy Xcover ( din ala am si eu big grin) face poze bine sunt multumit de el, l-am scapat de atatea ori ( e din ala rezistent la apa, zgarieturi, socuri) si e 10 milioane. Sper ca ti-am fost de folos.

| Latinmoon a răspuns:

Nokia 500

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| CrazyStrike a răspuns (pentru Albãstriţaxx):

Semeni cu o sanpanie? smug