| Panda13 a întrebat:

Hei tpu...nu stiu daca e categoria potrivita dar...imi spuneti niste telefoane cu touchscreen..si sa fie mai mari. exemplu Samsung gfalaxy 1, 2 sau 3..si sa fie pretul pana in 150 de euro.big grin

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Saluut!
Eu recomand LG Optimus L7!
Este facut pentru ecranul lui! Si..pentru design.
Nu este chiar 150Euro, ci 175Euro!
Are ecran de 4.3" (Nu multe telefoane la pretul asta au ecran asa mare), Memorie interna mare, RAM destul, internet rapid, camera buna, procesor bun, baterie buna..Este tot ce poti dori!
SAAU, pentru ceva mai multi bani : Allview Alldro P5 - Dual-core, Dual-Sim, camera 8MP, etc. Dar costa 800Ron (190Euro)
Link: http://www.gsmarena.com/lg_optimus_l7_p700-4565.php
http://www.emag.ro/......EY4KKBBBM/

Sper ca te-am putut ajuta!

8 răspunsuri:
| yoboss97_5553 a răspuns:

Lg optimus l9 dar nu cred ca este pana in 150 euro

| DiannaDia a răspuns:

HTC one happy

| yoboss97_5553 a răspuns (pentru yoboss97_5553):

Este mult mai mult

| EOAD01 a răspuns:

Iti recomand un Samsung Galaxy Y. Nu trece de 150 euro dar nu are ecranul foarte mare.

| mickidutza a răspuns:

Sunt foarte multe, da un search pe google.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru DiannaDia):

Buna!
Imi poti spune, te rog, unde gasesti un HTC One S pana in 600Ron, la liber?

| Panda13 explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Bine zis.happy

| DiannaDia a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

N-am fost atenta la pret. tongue Intr-adevar, nu sunt.