| IpDana a întrebat:

Hello, cum fac sa imi mearga Wifi pe iphone 3G? ..imi arata No Connected thinking

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Daca ai wi fi acasa, te poti conecta cu el, daca nu ai trebuie sa gasesti prin centru un wi fi sa testezi, daca problema nu merge, posibil sa fie de la telefon, e totusi antic.
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

7 răspunsuri:
| SonicTheHedgehog a răspuns:

Te conectezi la o retea disponibila. No connected = nu esti conectat.

| MaraNicoleta123 a răspuns:

Dupa cat stiu trebuie sa ai si retele disponibile pe care sa le activezi

| IpDana explică (pentru SasNetRomania):

Am wifi acasa, numai ca nu imi citeste nimic ...nici o reteasad

| SasNetRomania a răspuns (pentru IpDana):

Pe alt telefon/laptop acel wi fi functioneaza? sau pur si simplu nu il vede?

| IpDana explică (pentru SasNetRomania):

Am rezolvat big grinl-am deschis si am umblat la antena acum imi citeste wifi-ul, numai ca imi merge tare naspa internetul de ce? E de la procesor? Mersi pentru ajutorhappy

| SasNetRomania a răspuns (pentru IpDana):

Mai rar asa fata priceputa :*
daca am nevoie de ceva apelez la tinebatting eyelashes

| IpDana explică (pentru SasNetRomania):

happy