| Ankiiiiiii a întrebat:

Hey hey ^^. Am un Nokia N8-00 cu display-ul spart si il tin degeaba. Ce as putea face cu el? Pot sa il vand? Nu vreau sa il trimit in service pentru ca nu mai am nevoie de el. Funditaaa :*!

6 răspunsuri:
| joshdick1992 a răspuns:

Poti sa il duci la o consignatie. dar o sa iti dea mai putini bani avand in vedere starea in care se afla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să-l vinzi? În niciun caz, din simplul motiv că nu o să ți-l cumpere nimeni. Ca să înlocuiesti display-ul costă prețul telefonului, poate mai bine. N-ai ce să faci cu el, doar să joci fotbal.

| Ankiiiiiii explică (pentru anonim_4396):

M-am gandit ca as putea sa il vand la dezmembrari. Sau ..cuiva care are nevoie de piese, nu stiu. Dar cred ca renunt la ideea asta.

| darrio2007 a răspuns:

Il poti da la schimb cand vrei sa iti achizitionezi un telefon nou de la o retea anume de telefonie.Am facut si eu asta si mi s-a redus pretul telefonului nou cu 10 euro.

| Ankiiiiiii explică (pentru darrio2007):

Multumesc pentru informatii. o sa ma interesez. happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Ankiiiiiii):

Pentru putin.