| cristina6666 a întrebat:

Eu vreau sa imi descarc un joc super de pe magazin play se numeste Subway surf si nu mi-l cauta, chiar nu il gasesc..si daca il gasesc si vreau sa il descarc zice ca nu e compatibil. ce sa fac sa il pot descaraca si sa fiecompatibil, si daca eu caut alt joc asemanator tot asa imi spune.
Ajutor!
Dau funda la cel mai bun raspuns

15 răspunsuri:
| cristina6666 explică:

Telefonul meu este Gt-6803 Samsung

| Classy a răspuns:

Nu stiu care e problema ...Alte aplicatii te lasa sa descarci? Mergi cu el de unde l-ai cumparat sa iti explice care e problema.

| cristina6666 explică (pentru Classy):

Da altele da.dar asta nu si nici temple run nici monkey run nimic ce e legat de run

| cristina6666 explică:

E telefon nu calculator!

| cristina6666 explică (pentru khwewljewew):

?

| khwewljewew a răspuns (pentru cristina6666):

Scuze, vad ca nu merge link-ul. http://www.apkdrawer.com/subway-surfers-apk/ sper ca asta sa mearga. Apare acolo jos, sub poze download. bafta

| Classy a răspuns (pentru cristina6666):

Pai probabil nu ai memoria necesara pentru a descarca jocuri din astea...

| cristina6666 explică (pentru Classy):

Ba nu am chiar destula memorie

| cristina6666 explică (pentru khwewljewew):

Unde scrie download?

| khwewljewew a răspuns (pentru cristina6666):

Jos, sub poze unde scrie Download via Android Games:
download buttonDownload Subway Surfers 1.13.0.apk nu vezi?!

| cristina6666 explică (pentru khwewljewew):

Acum il vad dar nu il pot descarca nu merge

| khwewljewew a răspuns (pentru cristina6666):

Asta e.

| deny2013 a răspuns:

La unele telefoane nu merge.

| Sn2013 a răspuns:

Daca nu-ti merge run descarca pou, dragon city.

Întrebări recente