| Tza_Aly_1997 a întrebat:

In curand o sa fie ziua mea de nastere si parintii m-au pus sa imi aleg un telefon.Eu sunt indecisa in alegerea telefonului deoarece imi plac doua iar acestea sunt Huawei Y210 dual sim si Allview a4 Al. Care credeti cai mai bun?

Răspuns Câştigător
| adrianbestboy98 a răspuns:

Allview a4 Al

5 răspunsuri:
| Bruma_Robert_1998 a răspuns:

Allview P5 mini frate e superrrrrrr tare costa doar 500 ron si am si eu si e ft. tare mai smecher ca Samsung galaxy mini 2 sau 2 iti garantez ia-l FUNDA!

| هوراس a răspuns:

Huawei, poți avea 2 numere de telefon, ăsta e avantajul happy decizia e a ta :*

| aly300 a răspuns:

Allview p5 mini sau a4all

| Tza_Aly_1997 explică (pentru هوراس):

Si celalalt tot dual sim este happy

| هوراس a răspuns (pentru Tza_Aly_1997):

Atunci chiar că e decizia ta laughing