| Someone12f a întrebat:

Un telefon poate fi afectat de acel moment când îți transpiră excesiv mâinile în timpul utilizării?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Telefoanele nu au aceasta problema, sunt prevazute in general cu ceva protectie impotriva lichidului ( slabuta, dar exista).

Cat timp nu transpiri cat o cismea nu o sa ai probleme.

4 răspunsuri:
| Someone12f explică (pentru PainTech):

Aha...Mersi de sfat! Cand transpir e expusa mai des sincer difuzorul dar banuiesc ca nu are cum sa intre ceva... poate ca la partea cu castile si microfonul trebuie sa am mai multa grija!

| darrio2007 a răspuns:

In timp da. Dar nu il tii ore intregi in mana. Am avut un telefon pe care daca il tineam in buzunar la pantalon si transpiram, abia il auzeam pe cel care ma apela. Daca il lasam pe masa, dupa jumatate de ora isi revenea. Bine, nu e valabil la toate telefoanele.

| Someone12f explică (pentru darrio2007):

E discutabila treaba! Poate ca telefonul fiind acoperit foarte bine in buzunar atunci cand stateai in sezut provoca asta(diminuarea sunetului)si probabil fiind neatent la asta, ai reusit sa-ti dai mai tarziu seama...mi s-a mai intamplat si mie!

| darrio2007 a răspuns (pentru Someone12f):

Prindea umezeala pe menbrana difuzorului, de la transpiratie.