| 358ili a întrebat:

Sall! Am o urgenta mare.Mi-am blocat telefonul cu codul PUK si nu mai pot sa mi-l deblochez. Dupa ce pun codul Puk dau ok si imi apare cod pin il scriu pe ala si apoi apare confirmare cod pin scriu si aia si apoi dupa ce dau ok dupa aia imi apare cod PUK gresit.Ce pot face? Mai am 7 incercari.Chiar daca nu am nu stiu ce telefon imi place si nu vreau sa il pierd. FUNDA CEL MAI BUN RASPUNS

Răspuns Câştigător
| PufoshenienexT a răspuns:

Soro ori ai scris codul PUK gresit ori l-ai blocat de tot.Incearca sa Il duci la cineva care stie sa tial faca sau cauta pe net eu asa am facut unul si a mers daca nu suna de pe al telefan la relatii cu clientii si fa o plangere si o sa se rezolve

1 răspuns:
| 358ili explică (pentru PufoshenienexT):

Problema s-a rezolvat happy