| alisuc a întrebat:

cum as putea sa-mi sterg contul de google puls?

6 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

De ce ai face asta?
nu incurca cu nimic, eu l-as folosi daca as avea si alti prieteni care-l folosesc

| Lvrkiosif a răspuns:

Daca vrei sa il stergi doar google+ trebuie sa stergi si canalul de youtube si toate blogurile sau ce mai ai pe google
Aici stergi.
https://plus.google.com/u/0/downgrade/

| alisuc explică (pentru Lvrkiosif):

Ok mersi as putea sa-l editez?

| Lvrkiosif a răspuns:

Https://plus.google.com/u/0/settings
aici poti.
schimba la setari sa vezi numai tu notificarile. si comentariile
la profil poti deselecta toate alea. si mai vezi ce setari sunt ca sa faci privat contul.

| alisuc explică (pentru Lvrkiosif):

Cand am scris contul de gmail am pus o litera gresita cum fac sa o schimb?

| Lvrkiosif a răspuns (pentru alisuc):

Nu poti schimba emailul.
dar poti sa faci alt cont daca chiar vrei cu acel nume.