| gabi04 a întrebat:

Salut,am o problema care sta in felul urmator:nu ma mai pot loga pe facebook de pe telefon.nu merge nici de pe Nokia c1 si nici de pe Nokia c3 chiar daca bag cartela in c3.stie cineva care poate fi cauza?

3 răspunsuri:
| necunoscutu4530 a răspuns:

Incearca sa stergi actualizarile internetului (sau dezinstalezi aplicatia si o instalezi la loc) sau in ce l mai rau caz da resetare telefonului! Sper ca te-am ajutat.

| gabi04 explică (pentru necunoscutu4530):

Aplicatia am sters-o, dar sa resetez telefonul n-am cum ca nu mai stiu codul (la c1)

| necunoscutu4530 a răspuns:

Ai cod la resetare? aici e mai dificil.