| cristian201989 a întrebat:

Salut.am si eu o problema si sper ca ma puteti ajuta.incerc sa fac upgrade soft prin kies am un Samsung galaxy advance gt-i9070 se conecteaza la kies bifez upgrade soft downloadeaza ceva p acolohappy. pana l 100% dupa care imi zice ca s-a deconectat telefonul.dc?

4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Vrei sa-i faci update de soft sa inteleg? Daca vezi ca-ti da eroarea respectiva pe acel calculator, incearca pe altul. Daca nu, dezinstaleaza si reinstaleaza Samsung Kies pe 1 pc.

| cristian201989 explică (pentru AllinaDaniella):

Deci sa inteleg mai bine eu am incercat pe laptop si nu merg, am instalat de nu stiu cate ori kies, crezi ca ar fi mai bine sa incerc pe un pc?

| cristian201989 explică (pentru AllinaDaniella):

Trebuie sa incerc pe pc sau tot pe un laptop?

| AllinaDaniella a răspuns (pentru cristian201989):

Nu conteaza, alt computer sa fie.