| TataLeu a întrebat:

Am un Galaxy fit si am vrut sa am net pe tel. aveam un modem rds si modemul contine o cartela rds pentru internet. Am deschis telefonul cu cartela de la rds si am cautat setarile pentru net. Am facut setarile gasite pe net, ba chiar am gasit mai multe solutii si nici una nu mergea. Pe un forum un baiat spunea ca are un galaxy mini si la el au mers acele setari. (telefoanele noastre sunt cam asemanatoare) dar la mine nu au functionat.
Daca se poate sa imi aratati niste setari. Sau macar sa stiu daca se poate sa mearga netu` cu cartela de la modem
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| byCV9 a răspuns:

Eu am incercat acelasi lucru pe un LG Optimus Net si a mers fara nici un fel de setari. Doar am pornit datele si s-a conectat automat! Si da, merge cu cartele de la modem-uri! Sper ca te-am ajutat! Funda!

1 răspuns:
| TataLeu explică (pentru byCV9):

Iti dau funda pentru ca esti singurul care a raspuns laughing)))