| Mita_Mitza_1997 a întrebat:

Salut am un telefon Samsung galaxy young duos6312 si nu stiu cu sa mut aplicatile pe card dau funda va rog

6 răspunsuri:
| M4riusT a răspuns:

Setari - Aplicatii - Gestionare aplicatii - click pe aplicatie si acolo o sa vezi mutare aplicatie pe cartela SD

Bafta!

| darrio2007 a răspuns (pentru M4riusT):

S-o crezi tu.

| darrio2007 a răspuns:

Cu aplicatia App 2 SD.Dar nu toate se pot muta.

| Mita_Mitza_1997 explică (pentru darrio2007):

Am incercat si nu merge

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

M4riusT are dreptate in parte. Nu toate, insa, se pot muta. Pentru a le muta pe unle trebuie sa obtii dreptul de administrator prin root-are.

| darrio2007 a răspuns (pentru Mita_Mitza_1997):

Ti-am spus.Depinde de aplicatiile pe care le ai. Unele merg altele nu merg.