| Ciocarlan_Denis_1994 a întrebat:

De curand am fost la scoala si am lasat sucul care nu avea dopul bine pus si telefonul in acelasi loc,, a intrat putin suc in telefon dar mi-a mers!
Dupa 1 ora s-a stins pe drum cand veneam acasa...
L-am deschis si l-am pus la incarcat si mergea
Dupa l-am scos si s-a inchis iar, si eu iar l-am pus la incarcat si merge

Deci cand este la incarcat merge
ca nu se inchide brusc!
Va rog ajutati-ma! ce sa fac.

2 răspunsuri:
| ccristianaelena a răspuns:

Cel mai bine este sa consulti un specialist in domeniu, alte sfaturi ii pot face rau telefonului. Du-te cu el la un service ca sa nu regreti ulterior, iti spun din experienta. Succes!

| Ciocarlan_Denis_1994 explică (pentru ccristianaelena):

Multumesc pentru raspuns./.