| Florin123345 a întrebat:

Salut
Sa incep cu inceputu! sunt un mare prost
Am cautat un rar passworld remover si am gasit download cu survey si eu ca prostu am completat si am trimis si SMS deci intrebarea este Daca am trimi sms-ul si mi-a luat banii pe el 1 euro poate sa-mi mai ia? pe site-ul acesta! http://ro.mobi-master.net/....../185509947

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Nu are cum sa iti mai ia daca nu mai trimiti sms. Taxarea se face odata pentru fiecare sms. Deci numai trimiti sms-uri nu iti mai iti mai face cost. funda?

3 răspunsuri:
| Bogdanovici24 a răspuns:

Se taxeaza pe SMS. Daca ai trimis 1 singur SMS atunci doar 1 euro iti va lua nu 5.

| Jameson a răspuns:

Buna...AI abonament? Daca ai trimis un singur sms taxarea se face o singura data. Pe orice site astfel de sms-uri sunt cu supra taxa. funda?

| Florin123345 explică (pentru Jameson):

Da am abonament pe Cosmote dar chestia e alta sa nu se aboneze la site-ul ala si sa-mi ia constant bani.