| Sebytzza a întrebat:

Salut, stie cineva daca exista vreun custom rom pentru Allview a4all? Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Sebytzza explică (pentru ShNySnYGer):

Asta sa inteleg ca e pentru toate, sau?
Ca vad ca nu scrie pentru ce model este, doar ALLDRO.

| ShNySnYGer a răspuns (pentru Sebytzza):

Mda nu este pentru toate. nu am mai gasit alte rom-uri si cred ca acesta este pentru tableta.

| Sebytzza explică (pentru ShNySnYGer):

Din cate vad... nu mai raspunde nimeni... asa ca iti dau tie funda, ai incercat sa ma ajuti. Mersi oricum.

| popadrian96 a răspuns:

Http://allviewa4all.weebly.com/index.html, incearca aici, zi zi-mi ce-ai rezolvat, s-au daca l-ai facut in alt mod

Întrebări recente