Întrebare recomandată | Norby9 a întrebat:

am o problema la un BlackBerry 9780, nu ii merge blitzul! ce as putea sa fac?

25 răspunsuri:
| Sky_Lefe_1998 a răspuns:

Verifica daca este activat!

| Primavarus_Valentina-mihaela_1993 a răspuns:

Poate blitzul este dezactivat

| EffecT3 a răspuns:

Daca chiar nu merge ia garantia si du-l inapoi sau suna compania de unde l-ai loat si intreabai cum faci sa activezi blitzul

| Floricika2000 a răspuns:

Verifica daca este activat blitzul! Cauta in setari!

| IoanaIoke a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa.Trebuie o vreme sa nu-i folosesti blitzul si o sa isi revina. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| k3R0seN a răspuns:

Ai incercat sa dai la optiuni la camera si sa dai sa il activezi?

| PickUp a răspuns:

Activeaza blitzul sau daca nu schimbi camerahappy

| 26andrei26 a răspuns:

Daca e in garantie nu-l desface dar daca nu este desfal si vezi daca e conectat bine. daca nu te pricepi dul la un service gsm

| Brieezer a răspuns:

Verifica in setari daca este activat blitzul! Daca nu, du-te la un specialist!

Răspuns utilizator avertizat
| donnie112 a răspuns:

Ai putea sa mergi cu el la un service, asta ai putea sa faci

| Websters a răspuns:

Activeaza blitul din setari.

| Norby9 explică (pentru Websters):

Blitu e activat din setarile de la camera si nu merge!

| cristina372 a răspuns:

Du-te cu el de unde la-i cumparat(daca mai este in garantie), sau du-te la Orange si platesti si ti-l repara.Bafta

| Niiiicu a răspuns:

Mai intai vezi sa nu fie cumva dezactivat iar daca nu este mergi cu el la service cu tot cu garantie asta daca o mai aihappy

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Du-l la reparat :p

| PamPamPaaaam a răspuns:

Sa-l arunci pe geam!

| Timeea2001 a răspuns:

Poate nu e activat verifica daca e activat sau nu

| MiSSyoUNow a răspuns:

Activeaza blitul! Daca nu merge du-te acolo de unde l-ai luat si te vor ajuta cu mare placere!

| Paull18 a răspuns:

Salut, in primul rand verifica daca este activat, daca este activat si nu merge dul la un service nu te pune sa il desfaci tu pentru ca mai rau o sa-i faci. bafta

| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Daca e veci e posibil sa fie o defectiune sau ma i uotate prin setari

| Andr3y007 a răspuns:

Verifica daca e activat!

| Andr3y007 a răspuns:

Sau du-te la reprezentanta iti vor zice ei.

| c0ton a răspuns:

Poate este dezactivat

| omide a răspuns:

Serviceeee

Întrebări recente