| paulwalkerfan a întrebat:

As vrea sa imi ziceti daca telefoul alliew p6 life e unul bun si performant cu o camera buna?! Daca ar putea sa imi dea raspuns utilizatori cu acest telefon ar fi nemaipomenit! Dau funda!

2 răspunsuri:
| POC03 a răspuns:

Mie imi place cum face pozele. Camera din spate ii de 8 MP si aia din fata de 2 MP. ii foarte buna camera din fata, chiar mai buna ca la un iPhone 4. Si da este bun telefonul, eu il am pe culoare neagra si imi place mult.

| paulwalkerfan explică (pentru POC03):

Astia la comentarii ziceau ca e un telefon prost! E adevarat?