| Alexx7721 a întrebat:

Astazi am ajuns in New York si as vrea sa vad niste filme cat timp sunt aici. dar pe telefonul meu (HTC DESIRE 300) imi spune ca nu pot vedea prin intermediul lui google movies sau music on google play. spune ca nu corespunde cu originea. Cand intru in google play imi apar doar Aplicatii/Jocuri/Carti ceea ce este normal pentru Romania, dar eu fiind aici trebuia sa imi apara mai multe. Am vazut recent ca pe un Vodafone smart mini 4 apare APPS/GAMES/MOVIES/MUSIC/BOOKS, ceea ce as vrea sa imi apara si mie. FUNDA CELUI CE STIE RASPUNSUL!

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Acolo este alta mancare de peste.trebuie sa ai abonament la ei.

Răspuns utilizator avertizat
| express11 a răspuns (pentru Alexx7721):

Ai intrat pe wi-fi la ei? caci acolo sunt multe locuri cu wi-fi gratis.

Răspuns utilizator avertizat
| express11 a răspuns (pentru Alexx7721):

Probabil da.cred ca sigur, fiind reteaua lor ai putea sa intri pe ce vrei.

Răspuns utilizator avertizat