| Agnesia a întrebat:

M-a sunat un numar privat. Cum as putea sa aflu ce numar este? va rog ajutor.

7 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu ai cum sa afli.garantat!

| OnuOnulică a răspuns:

Uite aici un tutorial in care te invata cum sa afli cinte te suna cu necunoscut: http://www.youtube.com/watch?v=CsARDHkXajk

| Xpressurself a răspuns:

Nu poti, de asta te-a sunat cu numar ascuns ca sa nu poti suna inapoi. la fel poti face si tu din optiunile pe care le ai in meniul telefonului. doar daca este un caz major, atunci poti apela la ajutorul politiei si ei te vor indruma ce sa faci mai departe

| DaftPunk a răspuns (pentru OnuOnulică):

Sigur, bagati niste raspunsuri la mantuiala sa ajungeti in top.Serviciul ala nu mai e disponibil de cativa ani.

| Christine005 a răspuns:

Nu poti.

| Trandafirii a răspuns:

Buna, daca te suna nu mai raspunde! ignora-l si apoi va renunta, dar e bine sa ai telefonul inchis in general!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti, decat daca e vorba de chestii serioase si faci o plangere penala la politie