| untu a întrebat:

Va rog frumos cum pot sa aflu numele si prenumele unui abonat de telefonie mobila cu un numar de Orange?

9 răspunsuri:
| AccountDeleted a răspuns:

Din cate stiu eu, nu se va da identitatea unui abonat, doar in cazul in care a facut ceva ilegal sau a deranjat pe cineva ca sa-l raportezi la politie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il suni si il intrebi

| mgtow a răspuns:

Nu poti, asta e informatie privata

| untu explică (pentru suntserios):

Ei au sunat si au deranjat-o pe mama mea si nu a vrut sa spuna cine e la telefon si si-au batut-o joc de ea si au ras!

| untu explică (pentru AccountDeleted):

Da,m-au deranjat-o pe mama mea fara motiv si nu au vrut sa spuna cine e la telefon si cu cine vor sa vorbesca! si si-au batut-o joc de ea! Vreau sa-l pun la punct pe cineva!

| SkyPilot a răspuns (pentru untu):

Ochesti un telefon public si de cate ori vii acasa noaptea tarziu, ii mai intrebi de sanatate.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru untu):

Pentru atat nu iti spune nimeni informatiile alea. Suna l la loc daca vrei sa il pui la punct si ai sange in instalatie

| AccountDeleted a răspuns (pentru untu):

Raportezi numarul la politie cu motivul ca o deranjeaza pe mama dumneavoastra si se vor ocupa ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Suntserios,iata cum am pus eu pe cineva la punct: De la alt tel mobil, amtransmis mesaje de dragoste acelei puslamale ca venind de la o minora.Nu puteam vorbi la tel din caua tatalui meu, chipurile.Era o puslama din sat de vreo 16 ani care dupa ce i-am aflat numele, era sa-l strang de gat pe strada. Cad repede in plasa la mesaje ca fiind din partea unei fete, mai ales de varsta mai mica. laughing