| Raptorz a întrebat:

vreau sa imi cumpar un Samsung Galaxy mini si am nevoie de 300-400 lei, dar am 14 ani.Cum pot face rost de bani rapid?

P.S.: am strans deja 100 lei big grin

Răspuns Câştigător
| gmxromania78 a răspuns:

Salut,

Poti face bani in doua moduri:
-Online
-Jobs

1. Poti face bani online cu "blogger", Youtube, concursuri, sau sa vinzi ceva pe tocmai.ro sau okazii.ro
2.Poti face bani lucrand, instalezi windows-uri, vinzi ce nu-ti mai trebuie!

Succes!

2 răspunsuri:
| Mdea721 a răspuns:

Frate... Cum crezi tu ca poate un copil sa stranga bani rapid?
Doar :Cere la parinti, sau daca nu au o situatie materiala prea buna, le poti cere alocatia lunara. Daca nici alocatia nu-si permit sa ti-o dea, atunci cauta un job (fara contract clar happy ) Gen, na... Plimba caini, spala masini ..Chestii de genul asta.
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| Raptorz explică (pentru Mdea721):

Ma au zis ca daca strang eu banii pot sa imi iau laughing nu e de vreo situatie materiala dar deja mi-au cumparat un Nokia asa 201 si acum vreau altul dar am nev de banihappy