| x2gk9r a întrebat:

Salut vreau sa stiu ceva…
Astazi s-a luat curentul din casa si din pacate aveam urgent nevoie de bateria la telefonul iphone si am conectat un fir la telefon Samsung si dupa la tel meu si l am incarcat de la 8% pana la 16%, i-a afectat cumva bateria? ca tot stau pe ganduri ca niciodata nu l am incarcat asa

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E infectat cu Samsung...

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu.
In viitorul apropiat vei lua curent din bateria de la masina, asa ca obisnuieste-te cu "imprumuturile" astea.

Bula
| Bula a răspuns:

Nu, daca mai functioneaza. happy
Puteai incarca si de la USB-ul laptop-ului pornit, dar dureaza mai mult (2-3 ore) SAU de la bateria masinii (cu incarcator adecvat) sau baterie exterioara dedicata.

| darrio2007 a răspuns:

Vorbesti serios? Să mă inveti si pe mine cum se face. Nu am auzit de asa ceva, cu un fir.
Cumpara-ti o baterie externă, să o ai in casă.
Asa nu mai strici aifonul.