| maphiotul a întrebat:

Salutare.
Ce diferențe sau plusuri/minusuri a-ti observat intre aplicațiile Maps si Maps Go la telefoanele cu Android?
Mersi

4 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Eu folosesc numai Google Maps. N-a dat greș niciodată. Țin aplicația permanent actualizată și merge și offline.

| maphiotul explică (pentru adryang78):

Merge offline doar daca downloadezi harta înainte.

| adryang78 a răspuns (pentru maphiotul):

Păi cred că am vreo opțiune bifată, fiindcă de două ori mi s-a întâmplat să fiu offline și a funcționat fără probleme.

| maphiotul explică (pentru adryang78):

Nu ai nimic bifat, doar ca iti functioneaza pe traseul care
l-ai stabilit dinainte.
Daca incerci sa o folosesti offline pe alt traseu nu o sa-ti functioneze.