| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare! De cand m-am mutat la Brasov nu mai am semnal bun la internet, acum sunt pe cazarile de la firma moveos, gen folosesc netul de pe date si merge bine si e aiurea! Ce e de făcut?
Apropo, daca avea 5G la telefon mergea mai bine?

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca avea 5g da, cel mai simplu daca te-ai mutat mai bine iti faci un contract la digi si mergi pe fibra.

| nyoentox2002 explică (pentru aditimus):

Ce inseamna fibra?

| Anonimulantisocial17 a răspuns:

Ai reusit sa te muți singur felicitari.ti-ai schimbat locul de munca bravo.Eu anul trecut am terminat liceul si nu mi-am schimbat locul de munca de atunci tot in fabrica