| anonim_4396 a întrebat:

Saluut!happy
Mai intai, ma scuzati daca nu am pus intrebarea la categoria corespunzatoare, apoi..deci mi s-a intamplat ceva foarte bizar acum cateva zile, adica am primit un apel in care in loc de obisnuitul 'numar privat'/'numar necunoscut' mi-a aparut 'iubi'.Cum se poate asa ceva?!laughing

11 răspunsuri:
| narutouzumachi a răspuns:

Poate e un semn Ceresc

| owenglessner a răspuns:

Ești unic dacă ți s-a întâmplat chestia asta.Trebuie să fii fericit!

| ionut258 a răspuns:

Si eu am patit, doar ca la mine scria "Xulescu" m-a sunat de vreo 3 ori, totusi nu am raspunslaughing

| Alexandraaq a răspuns:

Pai... ei au schimbat numele : NR NECUNOSCUT in : IUBI laughingwinking. Fundita big grin?

| Euzeds a răspuns (pentru narutouzumachi):

Nu-mi plac mistourile.Nu fan, nu fan.straight face

| Euzeds a răspuns (pentru owenglessner):

Sunt in culmea fericirii.raised eyebrows

| Euzeds a răspuns (pentru ionut258):

laughing)

| Euzeds a răspuns (pentru Alexandraaq):

Stii cum se face?laughing

| Alexandraaq a răspuns (pentru Euzeds):

Nu! sad laughing

| MisFit20 a răspuns:

Daca ai un contact in lista care te suna cu numar necunoscut e probabil sa iti apar numele, si nu "numar necunoscut".

| Euzeds a răspuns (pentru MisFit20):

Bine,bine,dar eu n-am nici-un' "iubi" in lista de contacte..asta e chestia.A fost ciudat.