| Alex2312 a întrebat:

Sarbatori fericite TPU! Am un iphone 3g si pe fundal am o poza.Cum pot sa pun poza sa imi apara si in meniu.(in spatele iconitelor)

2 răspunsuri:
| DariaCriss a răspuns:

Pai : intra la fisiere, de unde ai poza. si da pe Setare ca / Utilizare ca si alegi acolo : Pentru fundalul de inceput si cealalta varianta, dar nu pentru contactwinking.
Sper ca te-am ajutat :*. Funda?

| Alex2312 explică (pentru DariaCriss):

Deblochez telefonul, dau la poze scrie acolo "ROLA FILM" dau pe ea si imi arata pozele si de acolo ce fac?