| Rainner a întrebat:

Va salut!
Am un tel Samsung mai vechi in care aveam clipuri/poze din copilarie/familie etc...
Ideea este ca am uitat codul acela, pentru a deschide telefonul...
Cum as putea să-l deschid?
Sa-l resetez nu e o solutie, deoarece as pierde tot ce este ij el...

2 răspunsuri:
| Sjhxjcks a răspuns:

Bună.
Ai pe acasă un laptop? Mai vechi nu contează care sa funcționeze?
Dacă ai încărcătorul original sau unul cu aceeași mufă (cred ca B dacă nu gresesc) incearca sa introduci capetele unul în telefon(dacă e incarcat) si celalalt în laptop.
Eu nu am parola la telefon, și cred ca nu ar trebui sa îți ceara pe laptop sa accesezi galeria. Încearcă sa faci asa cum ti-am scris eu aici. Dacă nu înțelegi cv îmi spui. Aștept răspunsul tău dacă ti-a funcționat

| Sjhxjcks a răspuns:

Nu știu exact, dar la telefoanele mai noi exista opțiunea sa îl resetez însă sa-ti rămână anumite conturi de gmail parcă, însă nu știi dacă sa îți rămână și fișierele din telefon. Și asta ar fi o soluție însă nu știu ce telefon ai tu