| nightghost96 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un alt telefon(Samsung galaxy s2 sau s3)dar nu am bani necesari si vreau sa va pun urmatoarele intrebari:
1)cum pot face rost de bani foarte rapid(am doar 14 ani deci nu ma pot angaja HELP MY TPU)
2)cat costa ambele telefoane
3)ce alt telefon mi-ati recomanda(eu acum am un iphone 4).
Ofer funda

Răspuns Câştigător
| georgealex109 a răspuns:

Iti propun ceva. Nu vrei schimb? Am s2 plus impecabil are 5 luni de cand l-am luat.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai vinde ti iphone ul si ia ti Samsung, desi nu cred ca e o afacere prea buna

| nightghost96 explică (pentru suntserios):

Hmm buna idee dar de ce nu este o afacere buna?

| hp8510p a răspuns (pentru nightghost96):

E o afacere buna mai ales daca iti cumperi S3... 1000 de lei nou...un telefon foarte bun pentru pretul pe care il are

| nightghost96 explică (pentru georgealex109):

Georgealex109 trimite-mi detalii pe email
email-il meu : craciunflorin111@yahoo.com