| andrey1412 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un S3. Credeti ca merita? Din cate am inteles, apare in Aprilie S4.

14 răspunsuri:
| Yaesmin a răspuns:

Eu zic ca merita.Si sora mea vrea sa isi ea.

| xDr0gs a răspuns:

Mai bine astepti.O sa apara iPhone 6 si S4 in curand.Cei de la Apple au spus ca s-ar putea sa apara in vara.Si nu are rost sa iti iei S3 daca apare in curand S4 si iphone 6 fiindca sunt mult mai performante.

Răspuns utilizator avertizat
| xDr0gs a răspuns (pentru andrey1412):

Am si eu iPhone5.Si un coleg si-a luat S3.Si iphone-ul meu merge cu o viteza mult mai mare.Si pe IOS ai mult mai multe aplicatii de dowloadat.S-ar putea sa apare in vara.Si o sa aiba niste functii super.http://www.facebook.com/photo.php?v=466234366783395

Răspuns utilizator avertizat
| jakaji8 a răspuns:

Eu am S3, si este un telefon foarte bun.
S4 nu e cu nimic mai bun decit S3, ai incredere in mine si vei vedeahappy

Răspuns utilizator avertizat
| Pripici_Andrei_2000 a răspuns:

Asteapta pana in aprilie si ia-ti s4 m-am uitat in poze arata super

| ann19 a răspuns:

Da e mai bine sa mai astepti putin!

| SkaterGirl112 a răspuns:

IPhone-ul este foarte naspa, are o colega si merge nasol. Eu iti recomand S III ( eu il am ).

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Da, cum sa nu! De ce sa nu merite?
Nu inteleg de ce nu ar merita..Adica poate nu vrei sa dai 1000 ron in plus doar pentru un ecran mai bun si..procesor putin mai bun (Sincer, eu consider CRETINA o persoana care spune ca un QuadCore PE UN TELEFON nu le este de ajuns)
Dar daca ai bani de S3, cred ca mai poti sa strangi 300Ron sa iti iei Note2! Daca ai vrea tu sa iti iei S4, atunci Note2 este telefonul tau! laughing. Serios..Adica tot o sa fie mai ieftin Note2ul, Si ecranul acela..S-Pen-ul..SUPER!
Avand in vedere ca S4, in mai, cand va aparea in Romania, va costa cel putin 2600Ron, nu as da banii acestia pe ei! Daca chiar as vrea sa imi iau un telefon-2013, as mai astepta inca 3 luni pentru a-mi lua un Note3, si daca acel telefon va fi in iulie 2600Ron, chiar l-as lua!
Sper ca te-am putut ajuta!

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru andrey1412):

As recomanda sa nu mai sari asa!
Adica. unii au si alte preferinte, pe langa ale tale! NU toata lumea este SAMSUNGista!
Acest om a avut ceva rabdare sa nu se enerveze! Adica.i-ai spus ca tocmai a dat 3000ron pe o porcarie. poate ca si el crede ca S3-ul este o porcarie! Tu nu te-ai enerva?
Si daca tot o sa iti iei S4 in mai, de ce ai mai pus intrebarea?

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru andrey1412):

Nu este cine stie ce acea 'functie'.De exemplu, la Note *care a fost lansat cu aproape 2 ani mai devreme decat S4*, cand te uitai la ecran, acesta se deschidea!

| 0x11111051 a răspuns:

S4 se deosebeste prin faptul ca are un procesor diferit: octa cu 6 nuclee.