| Yin a întrebat:

Am facut pe Facebook o pagina de artistt si acum as vrea sa o serg... dar nu stiu cum.Ma putesti aguta?

Dau funda celui care ma scoate din acesta belea.

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

Panou de administrare > Editeaza pagina > Modifica Drepturile > sterge (numele paginii)
Si se sterge in 14 zile parca thinking happy

5 răspunsuri:
| XfashionX a răspuns:

Dai la setarile paginii

| dasdsad a răspuns:

Pai, fi atent. Ai in dreapta sus meniu: Numele tau | acasa si sageata aia cu pop-up. Deschizi fereastra aia, dai click pe pagina ta. Cand esti pe pagina ta, te duci la Editare pagina sau la control, cum e, nu mai stiu exact. Si acolo ai optiunea de stergere pagina. Dureaza putin sa-ti stearga pagina dar garantez ca asa e. Daca nu-ti iese ceva, da-mi mesajwinking

| Yin explică (pentru ÐÿÅ):

Se sterge imediat nu in 14 zile...multumesc!

| ÐÿÅ a răspuns (pentru Yin):

Cu placere! Pai am spus "parca", nu eram sigura daca se sterge in 14 zile sau imediat, dar acum sunt happy