| SerbanElyan a întrebat:

Am folosit un script pe blogul meu care blocheaza copierea textelor si imaginilor. Cand intri pe blog nu poti da clickuri decat pe linkuri si redirectionari facute special de mine. Dar am intampinat o mica problema. Am pe site o sectiune numita "Contact us". Si la acesta trebuie completat un formular care imi trimite un email. In mod normal poti da click pe spatiile libere pentru a completa in toate browserele. In Mozila Firefox nu se intampla asa. Pentru utilizatorii De Firefox, sectiunea e inutila deoarece nu o pot folosi. Solutii?

3 răspunsuri:
| moztop a răspuns:

Mai bine folosesti scriptul ala de blocare click dreapta happy e mai safe...

| Liviu a răspuns:

Ctr+C / Ctrl+v e mai usor happy decat clic dreapta.

| SerbanElyan explică (pentru Liviu):

Textul nu il poti selecta. Degeaba ai Ctrl + C. tongue