| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare prosteasca si totusi caut un raspuns big grin. Basescu mai estie presedinte? straight face Multumesc anticipat! :*

12 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Da.
Sper sa-ti fie de folos!

| AlexaAlexandra11 a răspuns (pentru vali1985):

Pff. x_X Da imi este :* Mersi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! http://www.evz.ro/......98395.html
Fundita? :)

| Zoet a răspuns:

Bună! Da, deoarece a câştigat Referendumul.

| Englishman18 a răspuns:

Da. Curtea Constituțională l-a desemnat pe Traian Băsescu președintele României.

| Raulinio a răspuns:

Nu! Poporul l-a demis dar asa zisa curte constitutionala este basista si a pus un cvorum tampit iar acul in acte este presedinte dar el nu mai reprezinta poporul roman pentru ca a fost ales cu 5 milioane de voturi si demis 7.5 milioaneiar iar acel impostor care nu mai poate fi numit presedinte s-a intors la cotroceni deoarece curtea constitutionala a declarat ca nu s-a indeplinit cvorumul de 50% +1 ...care de fapt s-a indeplinit dar s-au tras ceva sfori si s-au inclus si cetatenii cu resedinta in strainatate pe listele permanente si uite asa nu este cvorum iar basescu sta tolanit in birou la cotroceni!

| cookyeh a răspuns:

Este presedinte, este chiar cel mai bun presedinte. Nu vad un presedinte mai bun in clipele pe care le traim noi acum.

| Daktary a răspuns:

Da.

| Mirunelu a răspuns:

Da, din pacate mai este.

| RainOfColors a răspuns:

Da.

| DarkBlood32 a răspuns:

Da. tongue

| Musique a răspuns:

Da.Referendumul a fost validat.