| mIsTeR a întrebat:

Am si eu o intrebare este un film pe national tv "In cautarea fericiri"nu l-am vazut de la inceput...imi puteti spune si mie un site unde pot sa-l vad? in afara de youtube ca nu-mi apare si scrisul in Limba Romana...mersi

39 răspunsuri:
| mIsTeR explică:

Scz am uitat sa mentionez ca filmul de pe national tv este un film indian...ms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa vad si eu filmul, in cautarea fericirii cel indian de pe national tv,?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe national tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ana mil tr si mie plizzz filmu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze si eu il caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google,``in cautarea fericiri`` si vei vedea acolo iti apare siteuri cu filmul incautarea fericiri! multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da intra pe google si iti apare iti spun eu pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ana ai serialul cu tot cu traducere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-l vezi la national tv la ora 19:15.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vizualizeaza mai des cananlu2/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa vizionez filmul dupa national tv in cautarea fericirii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite mi l si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anna te rog vreau si eu filmul, daca se poate pls. mersi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu filmul silent hill il are cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo stiti careva cate episoade are,, In cautarea fericirii''? mersi.craciun fericit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme national t. v. in cautarea fericiri acesta este sietul iti doresc mult succes la cautat simmballa ma cheama si sunt din india chiar unde se filmeaza filmul si chiar fratii mei joaca in filmul acesta in rolul : bunty si sujiti si ii cheama suran (bunty) si raju (sujiti ) mult noroc la cautaaat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra pe www.nationaltvincautareafericirii.ro, stiu e cam lung dar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu un site de la filmul" in cautarea fericiri" sa scot muzica acare a cantat-o in film? ma poate ajuta cineva cine vrea sa vbe cu mine pe id:alisfrumusika_alisfrumusika va ast...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa vad acest film si nu pot sa il gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe trilulilu sau si pe youtube poti sa vezi daca scrii in limba romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.krazycommunity.com/ghar-ek-sapna/
http://www.apnicommunity.com/ghar-ek-sapna/
AICI VE TI PUTEA VEDEA EP DIN GHAR EK SAPNA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi poate spune si mie cineva cum se termina serialul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar nici eu nu l-am vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrii pe Google in "In cautarea Fericirii" apoi mai scrii film indian si poti sa-l vezi si la televizor la 19:15

| rmtt a răspuns:

Da cand se termina oare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe national tv la ora 19:00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este un film