| mIsTeR a întrebat:

Am si eu o intrebare este un film pe national tv "In cautarea fericiri"nu l-am vazut de la inceput...imi puteti spune si mie un site unde pot sa-l vad? in afara de youtube ca nu-mi apare si scrisul in Limba Romana...mersi

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uite de cand a anceput

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sa-ti raspund nici eu nu l-am vazut de la inceput

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie intai o melodie {exemplu morena}si sus scrie {in cautarea fericirii}si alegeti un episod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spuneti-mi si mie un site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A ta pentru totdeauna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau Ana, imi poti trimite si mie siteul cu in cautarea fericirii, sa-l vad si eu ca mi-a placut foarte tare si vreau sa-l vad. te rog happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google sau pe n24 plus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa scrii ( film in cautarea fericirii) si sigur vei gasi daca mai ai nevoie de ceva numele meu este raluca ma poti intreba ori ce