| AndreeaFCB26 a întrebat:

As vrea sa-mi scot de la facebook cronologia...Cum po face asta? funda:* va rog:*

12 răspunsuri:
| Dan1989P a răspuns:

Buna! Am o veste buna! Nu poti scoate TimeLine dar cel putin poti sa nu mai fie vizibila aceasta aplicatie pentru tine si inca un avantaj ar fi faptul ca poti vedea conturile prietenilor fara! http://www.contrasens.com/2012/04/06/cum-scap-de-timeline-pe-facebook.html. Dai click pe linkul www.timelineremove.com/ si selectezi browser-ul si dupa descarci acea aplicatie prin care TimeLine-ul nu v-a mai fi vizibil pentru tine;). Bafta as ai!

| AdiSR a răspuns:

Nu poţi scoate cronologia. În curând toate conturi de facebook vor avea timelife-ul

| AndreeaFCB26 explică (pentru Dan1989P):

Nu merge:@:@:@:

| Dan1989P a răspuns (pentru AdiSR):

Nu il poti scoate dar il poti ascunde!

| Dan1989P a răspuns (pentru AndreeaFCB26):

De ce? Ai restartat pagina de FaceBook? Sau nu mearga instalarea?

| Raggy a răspuns:

Nu se poate.
Nu ai vazut atunci cand ti-ai pus cronologie ca scria ceva de genul "timeline-ul e permanent si nu te mai poti intoarce la profilul vechi. Dar Timeline e COOL!"?

| Dan1989P a răspuns (pentru Raggy):

Hei, TimeLine-ul ramane, dar asta nu inseamna ca nu il poti ascundewinking.

| AdiSR a răspuns (pentru Dan1989P):

Ţie nu-ţi semnalizează google-ul că site-ul www.timelineremove.com/ este "periculos"?

| Dan1989P a răspuns (pentru AdiSR):

Nu.

| AdiSR a răspuns (pentru Dan1989P):

Bine că nu-ţi semnalizează...
Modificarea trebuie să o faci din interiorul site-ului facebook, nu prin intermediul unor site-uri fantomă