| EvangelineLovin a întrebat:

As vrea sa traduc filme, sa fac subtitrari pentru filme (din astea care poti sa le vezi online), dar nu prea stiu ce ar trebui sa fac. E cineva care se ocupa cu asta sa-mi spuna si mie ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Vlad43 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu te apuci. acei oameni, respect pentru ei, stau in fiecare secunda si asculta in engleza, si scriu in programul note, tot ce aud, dar si intervalul de timp cand este transpus in film. trebuie sa stii putin c++ aici.

| Ciobanu_Alexandru_1995_dOUO a răspuns:

Vreau filme in romana