| TheOne98 a întrebat:

As vrea si eu niste uraturi de Anul Nou, va rog frumos ( cat mai repede). cu atat mai multe cu atat mai bine. Si sa nu fie cunoscute. de exemplu: Plugusorul, Sorcova etc. Va Multumesc! P.S - Vot +

5 răspunsuri:
| Pittini_Naldi_1992 a răspuns:

Aho, aho, forumisti frati,
Utilizatori logati,
Stati putin si nu postati,
La cafenea v-adunati
Si mesaju-mi lecturati!
Netu-i full, serverul mare,
Semne bune anul are,
Materiale de postati,
Cu totii vom fi mai bogati!
Ia logati-va cu toti, logon, mai! Hai, Hai!

| anonim5491 a răspuns:

"Cu speranţa că anul nou va fi mai bun decât bătrânul 2012, îţi trimit o mie de urări de bine însoţite de îmbrăţişări şi îţi urez un An Nou Fericit!"
"La mulţi ani cu sănătate. Domnul să vă dea de toate. Poate un strop de fericire, poate unul de iubire, poate unul de noroc, poate toate la un loc."
"Gândiţi-vă la trecerea dintre ani ca la o poartă. Puteţi să treceţi prin această poartă în noul an şi să luaţi cu voi doar lucrurile şi gândurile bune. La mulţi ani!"

"Gânduri bune fug spre voi, sănătate şi noroc! Sărbători fericite şi un An Nou de poveste! La mulţi ani!"
"fie ca drumul tau spre acest an nou sa iti fie pietruit cu fericire iar pe chipul tau sa se asterne in fiecare zi o pulbere de fercire" -by me funda?

| TheOne98 explică:

Da. dar as vrea mai lungi putin. happy Daca ma intelegeti. Multumesc!

| TheOne98 explică (pentru anonim5491):

As vrea mai lungi si sa fie ca o poezie scrise. :* Multumesc!