| frumusikaubita_7133 a întrebat:

As vrea si eu sa va descrietzi...happy

15 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Bro, asta stiam deja. Ceva noutati?:p

| M4RK a răspuns:

Sunt blond am ochii caprui, ...38 kg 14 ani trec pe a 8a happy

| ViVi a răspuns:

Pai sunt bruneta parul cret ochii verzi....inalta am 45 de kg am 14 ani laughing ce sa mai zic trec in clasa a 8 .....si nu stiu ce sa iti mai zic thinking

| ViVi a răspuns:

Esti durere @Sensei.BRO
esti biatul ideal rolling on the floor

| ViVi a răspuns:

Scz baiatullaughing

| juniper a răspuns:

1, 64 ochi albastri, par mediu si ondulat (saten inchis), 47 kg, 15 ani sensei bro esti tare.

| danutza a răspuns:

Mvaii BRO u chiar vrei...bataitza laughing)
pai daca imi dai un pix si o foaie si macar o ora din timpul tau liber whistlinghee hee

| mariutza a răspuns:

Poi.sunt Maria, am 14 ani.sunt in clasa a8a...inaltimea mea este de in jur de 1.58.am 46 de kg, sunt bruneta, ochi caprui. nu stiu ce sa mai zic laughingbig grin

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Am parul lung si negru, ochi negri, inalta, am 12 aproape 13 ani(ziua mea este peste in octombrie pe 10), trec in clasa a-7-a.Materiile mele preferate sunt:Istoria, Sportul, Franceza, Desenul, Religia, etc.Inaltimea si greutatea exacta nu le stiu.

| Bellisima a răspuns:

Pai 1. 50, 43 kg, blonda, ochii albastri.
Imi place marea, sa fac cumparaturi, sa ma plimb, sa stau pe mess, sa ma distrez si sa ma simt bine.
Sunt foarte incapatanata, orgolioasa, ma lupt cu pentru orice-mi doresc,
Nu suport barfa, fitele, si fetele care au in cap doar moda si baieti.
Atunci cand vorbesc cu cineva (oricine) il privesc direct in ochii si cu capul sus sunt mandra de mine exact cum m-a invatat tata traind intr-o familie de militarii (tata, doi unchii, doua matusii, un var... s. a)am invatat ce-i disciplina si respectul,
Am multe defecte sunt egoista, malitioasa, rea, incapatanata dar am o calitate :STIU SA DAU REPLICAwinking nu ma poti pune la pamant chiar daca am gresit chiar daca nu

Asa sunt eu si sunt madra de minewinking

| dianadiana a răspuns:

Mdaaa deci blonda, ochi albastri (cateodata verzi) putin inalta, 47 kg am 14 ani juma, cls a 8 a, nu imi plac regulile, deci nu ascult de nimeni doar atunci cand vreau :p imi place lb romana, desenul, tehnologia, nu mi place matematica, fizic si chimia happy cred ca s de treaba laughing app nu ascult manele laughing le urasc. asc rock si hip-hop happy imi plac f mult poeziile lui eminescu love struck ce sa mai zic oricum prietenii ma cunosc cel mai bine, chiar si cu fite am prieteni fara de care nu stiu ce as face happy pooooooooooooooooop mare mare si dulce kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt blonda, ochii albastri, nu prea inalta, 40 de kg, 13 ani, clasa a7-a.
Imi plac muzica, franceza, romana si religia...Sunt si eu in pana de idei, ca si aNa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1, 91... urit, prost, nemanierat, nu am suflet, nu am inima, sint un ticalos de prima clasa. Provoc femeilor care se indragostesc de mine suferinte cumplite. Le vrajesc, le sucesc mintile si profit de ele ca un netrebnic. Fara mila... le fring inimile, le chinui si am o bucurie perversa cind le vad ca sufera. Sa se fereasca femeile de mine, sint un dr.Jekyll si Mr.Hyde. Fac pe nevinovatu dar repet, sint un ticalos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1, 70 inaltime(practic baschet), 14 ani(trec pe a-8-a :Sstraight face)brunet, ochi caprui...etc.etclaughing

| Letytzy@ a răspuns:

Pai sunt bruneta am ochii caprui am 17 ani ...trec in clasa a 11a