| Anndddra a întrebat:

Azi e ziua meaaaaahappyhee hee In sfarsit 18 Aniii! De cand ii asteptam:X

19 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

LA MULTI ANI!
Ai primit.vad cel mai frumos cadou.eu mai am.am 12 anisoribig grin

| myru_6393 a răspuns:

La multi ani happy

| SweetAnca a răspuns:

La multi ani si succes la funda! laughing) :*

| Minnie a răspuns:

La multi ani! Sa stii ca nu e mare chestie sa fi major, o sa vezi o data cu trecerea anilor. E frumos sa fii adult dar si greu

| LovKid a răspuns:

La Multi Ani!
cred ca diseara o sa fie un mare kef!

| Claudiu93_7511 a răspuns:

Si esti fata?

| Dash a răspuns:

La multi ani big grin

| happynaku a răspuns:

„La mulți ani!" Profită de anii aceștia frumoși dar ai grijă de eiwinking

| BoGdY13 a răspuns:

La multi ani!big grin

| De3a_6540 a răspuns:

La multi anii!:*

| cryna a răspuns:

La multi ani! :* iti doresc sa ai parte de tot ceea ce visezi, sa iubesti si sa fi iubita!

| mriuls a răspuns:

La multi ani !:*

| Tiberiu4 a răspuns:

La multi ani! sa fi sanatos/a si sa ma plimbi si pe mine cu masina cand iei permisulwinking

| sunshine_4741 a răspuns:

La multi ani! drooling toate cele bune din partea meawinking

| LiveLoveLaugh a răspuns:

La multi ani! Te cred, si eu abia astept sa fac 18... dar mai am mult de asteptat, maine abia fac 13 love struck

| EmaS a răspuns:

La multi ani! Sa fii sanatos si fericit, sa ti se implineasca toate dorintele tale!

| KikiRiki98 a răspuns:

La multi ani:*

| Adliii a răspuns:

La Multsi Anishorii :X >big grin

| Anndddra explică (pentru Claudiu93_7511):

Da