| Mihaita23 a întrebat:

Azi imi tin ziua, implinesc 13 ani si nu vreau sa ne jucam pe calculator...defapt nici nu stiu ce sa facem...eu cand am fost la pritenii pe care i-am invitat ne-am jucat pe pc laughing
Dar la ziua mea vreau sa facem altceva.
Imi puteti da niste idei ce sa facem si cum sa ii conving ca pc-u nu ii singura solutie?

Răspuns Câştigător
| Chøço a răspuns:

La multi ani!

Puteti sa dansati, sau juca ceva. Sau, puteti inchide calculatorul si sa va jucati '' Adevar sau provocare ''. Sau puteti sa iesiti in parc, sau pe la niste magazine. Comandati-va o pizza.

Distractie placuta!

7 răspunsuri:
| marrrrriaaaaaa a răspuns:

LA MULTI ANI! ce coincidenta azi e si ziua mea si tot 13 ani fac si eu laughing

Pai nu stiu, ca sa nu stai toata ziua pe PC puteti dansa, juca ceva. Pune-i sa danseze Harlem Shake. laughing)

| erROr26 a răspuns:

Cauta pe net Harlem Shake si dansati nush...Si Lau Multi Ani!

| terzeasilviu a răspuns:

Va puteti juca afara sau in casa ascunselea; leapsa; baba oarba; 1, 2, 3 la parete stai;

| WeAreSmart a răspuns:

Iesi in oras si distrativa pe masura
La multi ani! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jucati jocuri amuzante gen baba oarba, daca sunt si fete jucati jocu' ala cu bidonul(va asezati in cerc si invartiti bidonulunde se opreste, persoanele de la capetele opuse se saruta, bineinteles daca sunt de sexe diferitelaughing )

| Morrígu a răspuns:

Bună.
La mulţi ani şi să fi sănătos/ă, ai putea să îţi inviţi prietenii la un suc/o pizza / o prăjitura! Sau o bere laughing Şi să vă distraţi.
Bye

| Mihaita23 explică (pentru marrrrriaaaaaa):

La multi ani si tie!