| x3SentimenteColorate a întrebat:

Baii`. deci stiu ca e o mare tampenie.si plz. nu radeti ca va intreb, dar.
Bloody Mary exista? laughing
Am vazut multe chestii pe youtube. thinking
Voi ce credeti?
Va roog, nu radeti si spuneti adevarul

8 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Ce **** mea de adevăr vreilaughing. Nu există aşa ceva, mai bine crezi în Dumnezeu, sau ah, scuzele mele, ai prea mult timp liber.

Baftă!

| Mamicaaa a răspuns:

Eu nu rad, eu stiu de un an si ceva de asa zisa Bloody Mary...am vazut si pe youtube filmulete.Defapt chiar eram disperata din cauza asta,imi era frica mai ales noaptea, acum numai imi e frica am incercat impreuna cu niste prieteni acum ceva vreme, si nimic.Nu este real.Pentru ca eu am incercat si cu lumanari si totusi uite-ma aici laughing)
NU exista...

| ZipercooDe a răspuns:

Da, si se teleporteaza ca sa ajunga din America in Romania. Nu exista, e doar o poveste. Probabil vine dintr-o poveste reala, dar nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred in asemenea prostii.

| Mary24 a răspuns:

Nu Doamne, povestea aceasta cu Bloody Mary este facuta doar sa se sperie lumea, nu-ti fa griji ca nu este adevarata este doar o legenda si faza aia ca daca spui la 12 noaptea in fata oglinzii si strigi de 3 ori Bloody Mary si vine si te omoara, nu este adevarata.

| Andrrr a răspuns:

Sincera sa fiu,intotdeauna am crezut in lucruri supranaturale,desii nu am avut niciun motiv, adica nu mi s-a intamplat niciun lucru neobisnuit, dar am fost mereu fascinata de aceste lucruri.In ceea ce priveste intrebarea ta,raspunsul este nu pentru ca multi prieteni au incercat si nu s-a intamplat nimic,desii se spune ca pentru a aparea persoana care o cheama trebuie sa aiba moartea cuiva pe constiinta,nu trebuie sa fi omorat neaparat,ci sa se considere vinovat,sa creada ca daca nu ar fi facut ceva anume ar fi salvat persoana respectiva. Spun asta pentru ca se spune ca va aparea ca sa pedepseasca acea persoana,dar cine stie cu adevarat? Sunt multe lucruri in lume despre care nu stim inca.Un llucru este clar:de la ceva adevarat, cat de mic ar fi lucrul acela, pleaca toate povestile de acest gen.

| x3SentimenteColorate explică (pentru Owakey):

Daca citeai. mai calumea. vedeai clar, ca am spus sa nu radeti. Asa ca?
Oricum. le multumesc celor, care nu au ras.

Bafta si tie! tongue

| AndreeaIsNoQueen a răspuns:

Eu nu stiu ce sa cred, dar... cred ca exista pentru ca pe youtube arata multe chestii si casa mea este bantuita.