| Elena9328 a întrebat:

Banii sau iubirea. Ce alegeți?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Banii. -_-. Iubirea este. cum o mai fi ea.winking.
Macar banii nu te fac gelos, nu te inseala si pleaca de langa tine doar daca esti prea prost si ii pierzi, nu din cauza ca esti prea bun si vrei sa-i tii aproape de tine. happy

39 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Tu nu ai grija de niște mașini și vrei sa am încredere că o sa ai de mine?
Nu cred că tu trebuie sa fii ăla deschis thinking

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ba am, doar ca am avut si in cine nu a trebuit (Volkswagen).
Opelul si 1300-le, sunt boNboanele mele day dreaming
Nu stii cata afectiune si responsabilitate zace in mine sad

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu ești convingător.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu vrei sa fii convinsa.

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Așa fac multi, pun incompetența lor pe seama altora day dreaming

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Tu ai inceput, si acum tot tu strigi "hotii" rolling eyes
Ai dreptate ca devin tataie, pe vremuri purtam 'vrajeala' cu tipe mai creative day dreaming

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Ți-aș zice unde sa mă pupi pentru replica asta inteligenta dar după s-ar putea să-ți placă si nu am rezolvat nimic. kiss

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Chiar daca ma dadeam mare puparet, pupatul pe acolo nu solutia optima. Si nu e placerea mea in prim-plan.
Ups, aici e public blushing
Hai acasa! sad kiss

| Adiadictie a răspuns:

Ambele