| alexxyaSweet a întrebat:

am o mica "problema".
Acum ceva timp am instalat "facebook timeline remove" ca sa nu mai am cronologie. si acum vreau sa imi bag din nou cronologie dar nu stiu cum straight face. imi puteti spune?.va rog! happy puppy dog eyes

dau funa puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Sh4Dow a răspuns:

Ce browser ai? Daca ai Google Chrome sau Firefox vezi ca ar trebui sa fie la extensii big grin. Sper ca am fost de ajutor happy.

7 răspunsuri:
| Crissssssss a răspuns:

Si eu am aceeasi porblema!

Răspuns utilizator avertizat
| Crissssssss a răspuns:

Imi poti spune cum ai numele pe facebook?

| Sh4Dow a răspuns:

Voi sunteti nebuni oameni buni happy, cronologia de pe facebook nu se poate sterge, dupa ce ai trecut de la profil normal la cronologie gata asa ramane. Tu ai un program instalat care doar tie iti arat profilul normal(adica ceilalti vad cronolgia) si doar trebuie sters atata tot.

Răspuns utilizator avertizat
| Sh4Dow a răspuns (pentru alexxyaSweet):

Nici'o problema :*.Ma bucur ca te-am ajutat ^^.