| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema: azi, de fiecare data cand ma conectam pe facebook, mi se dezactiva chat-ul dupa aproximativ un minut, ca si cum as fi pierdut legatura la internet. Site-ul insa continua sa mearga, mai putin chat-ul, pe care pentru a-l face sa mearga, trebuia sa deschid un nou tab cu facebook-ul. Insa, din nou dupa un minutt chat-ul se deconecta.
Initial am crezut ca e o problema cu pc-ul meu, dar un prieten a intrat pe facebook de pe pc-ul meu si el nu a patit nimic.
Nu stiu ce sa fac si care ar putea fi problema.
sad

3 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Deconecteazate si intra iar pe facebook si o sa iti mearga happy

| m1a3 a răspuns (pentru M1hai):

Am incercat si degeabastraight face
chiar mi-am dezactivat si contul si l-am reactivat si totnu mergestraight face

| M1hai a răspuns (pentru m1a3):

Nuss ce masa are, cred ca iar au probleme cu serverele!